Skip to main content

EINDELIJK GA JE VOOR JE SCOOTER RIJBEWIJS – oftewel bromfietsrijbewijs!


Haal je scooter rijbewijs bij de beste verkeersschool van Delft en omgeving. Bij CONCEPT zit je achter het juiste stuur! Er zijn bij ons geen wachtlijsten, dus je kunt meteen starten met lessen. Daarnaast hebben we een hoog slagingspercentage. Als je bij ons komt lessen, je binnen no-time je rijbewijs in je zak kunt steken. Waar wacht je nog op? Schrijf je vandaag in en wie weet toer jij binnenkort op je scooter door de stad!

 

Meer dan duizend leerlingen gingen je voor. Waar wacht je nog op !

  ✅ Een gegarandeerd hoge kwaliteit van de rijlessen

  ✅ Een unieke en zeer effectieve lesmethode

  ✅ Elke rijles dezelfde, goed gekwalificeerde instructeurs

  ✅ 99% beveelt ons aan. De beste in de regio !

  ✅ Geen wachttijd, dus gelijk beginnen met lessen

  ✅ Geen extra kosten bij lessen op weekenden

  ✅ Hoog slagingspercentage van 99%

  ✅ Kortom: VERKEERSSCHOOL CONCEPT, zeker geslaagd!

  MET ONZE DAGOPLEIDING KUN JE IN 1 DAG JE SCOOTER RIJBEWIJS HALEN!

  DE #1 VERKEERSSCHOOL VOOR HET BEHALEN VAN JE SCOOTER RIJBEWIJS.

  Waar moet je aan voldoen om je scooter rijbewijs te halen in omgeving Delft?

  Vanaf 15,5 jaar mag je al je theorie-examen doen, maar mag je nog niet de weg op. Ben jij 16 jaar of ouder? Dan mag je een brommer of scooter besturen, mits je natuurlijk je AM rijbewijs hebt gehaald. Dit AM rijbewijs ontvang je na een succesvol afgeronde theorie en praktijk examen. Verkeersschool Concept in omgeving Delft, geeft jou de nodige begeleiding dat volledig afgestemd is op jouw leercurve en doelen, zodat jij in één keer je scooterrijbewijs kunt halen. Verkeersschool Concept is de beste rijschool van Delft en omgeving.

  Leeftijd scooterrijles

  Weet je trouwens wanneer je op mag voor je theorie-examen en je praktijkexamen bromfiets? We zetten het even op een rij:

  • 15,5 jaar dan mag je op voor je theorie-examen bromfiets.
  • 16 jaar dan mag je beginnen met je scooterrijles
  • 16 jaar dan mag je het praktijkexamen bromfiets doen.

  Lees hieronder wat onze leerlingen van ons vinden

  [trustindex data-widget-id=c95cddc97dc4755a9b5809f4e0]